Dost Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foruma Hoşgeldiniz!!İyi Zaman Geçirmenizi Dileriz!!DostForum

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pınar Altuğ'un Güzellik Sırları(bayanlar için)

2 posters
YazarMesaj
FreeKiLLeR
Adminstatör
Adminstatör
FreeKiLLeR

İtibar : 1

Pınar Altuğ'un Güzellik Sırları(bayanlar için) Empty
MesajKonu: Pınar Altuğ'un Güzellik Sırları(bayanlar için)   Pınar Altuğ'un Güzellik Sırları(bayanlar için) I_icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 8:04 pm

1)Mutlaka 3 haftada bir kese yaptırdığını belirten Altuğ, ölü derilerin atılmasının çok önemli olduğunu, son 16 yıldır her 3 haftada bir mutlaka hamama gidip kese yaptırdığını ifade etti.

2)Saç bakımımı hiç ihmal etmeyen güzel yıldız; ayda bir cilt bakımı, haftada bir manikür, pedikür yaptırdığını belirtti.

3)Sağlıklı beslenmeye çalıştığını da ilave eden güzel yıldız, "Elimden geldiğince spor yapmaya çalışıyorum. Yazın güneşleniyorum ama kışın da yanık tenli olmayı sevdiğim için solaryuma giriyorum. Böylece fazla makyaj yapmama gerek kalmıyor.

4)Yeme alışkanlığımın çok sağlıklı olduğunu söyleyemem ama bol meyve ve sebze tüketirim." dedi.

5)Anneliğin ise ona ayrı bir güzellik kattığını düşünen Altuğ, bunu şu sözlerle dile getirdi: "Elimden geldiğince uykuma dikkat etmeye çalışıyorum. Özellikle çekimim olduğu zamanlar. Anne olduktan sonra bu söylediklerimin çoğu sekteye uğrayabiliyor. Ama annelik de insana ayrı bir güzellik katıyor."

NOT:MSN Türkiye'den alıntıdır.
https://dostforum.yetkinforum.com
GhosTSnipeR
Adminstatör
Adminstatör
GhosTSnipeR

İtibar : 6

Pınar Altuğ'un Güzellik Sırları(bayanlar için) Empty
MesajKonu: Geri: Pınar Altuğ'un Güzellik Sırları(bayanlar için)   Pınar Altuğ'un Güzellik Sırları(bayanlar için) I_icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 10:57 pm

Paylaşım için saol knk
https://dostforum.yetkinforum.com

Pınar Altuğ'un Güzellik Sırları(bayanlar için)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Üyelik İçin Tıklayınız!!